Registrace uživatele

Zaregistrujte se, podpořte spolek minimální částkou 200,- Kč na účet spolku č. 279 377 3001 / 5500 a získejte přístup k zamknutému obsahu na celý rok. Díky vaší podpoře můžeme pátrat v archivech, analyzovat data a zveřejňovat historicky cenné informace. Děkujeme!

Pravidla registrace a podpory spolku: Platbu prosím proveďte do tří dnů od registrace. Bez připsání podpory bude registrace stornována. Jméno registrovaného uživatele musí být shodné se jménem podporovatele. 

Při registraci si prosím zvolte číselný specifický symbol, který uveďte při platbě se svým jménem. Jméno a heslo registrované osoby je nepřenosné. 

Obsah odemkneme do 24 hodin po připsání platby mimo víkendy a státní svátky.


Pokud Vás zaujal námi vytvářený obsah a považujete jej za důležitý pro společnost, pak nás můžete podpořit. Vaši podporu naléhavě potřebujeme, protože bez veřejné podpory nemůžeme hradit provozní náklady na činnost spolku. Od veřejné podpory se proto odvíjí intenzita a rozsah výstupů spolku.

Vaši podporu potřebujeme na tvorbu obsahu, analýz a práci v archivech. Také na úhradu běžných provozních výdajů spolku, jako jsou např. poplatky za hosting, telekomunikační služby, pronájem sídla, účetní služby, rešerše, soudní a jiné poplatky.

V současné době potřebujeme pořídit konkrétní techniku pro naši práci. Dva notebooky (jeden dokovatelný, jeden běžný pracovní), diktafon, fotoaparát se stativem pro práci v archivech, přenosnou kopírku, techniku pro podcasty, chráněná cloudová úložiště a potřebný software pro přepis zvuku a zlepšení grafiky našich výstupů.

U darů od 3.000 Kč můžeme vystavit darovací smlouvu.

Číslo účtu spolku: 279 377 3001 / 5500.

Pokud jste náš spolek již podpořili v době od května 2021, uveďte prosím informace o své podpoře do poznámky při registraci. Rádi vám obsah odemkneme na celý další rok.

Vaše podpora je pro nás důležitá. Umožňuje nám hradit provozní náklady a pracovat pro spolek. Vaše podpora nás motivuje, je pro nás zavazující a dodává nám jistotu, že má naše práce smysl. Děkujeme, společně to dokážeme!


Na textový obsah se vztahuje autorské právo. Obsah není dovoleno kopírovat a přenášet na jiné platformy, obsah není určen pro komerční využití. Pro využití pro studijní účely lze vyžádat souhlas spolku. Média mohou spolek kontaktovat za účelem spolupráce.